سلام… 

به اتاق طراحی  فیلوود خوش آمدید.

برای شروع به همکاری با فیلوود ۲ راه وجود دارد که می توانید از لینکهای زیر هر یک را به دلخواه انتخاب نمایید.

در حال حاضر به دلیل جدا  بودن روند طراحی و بازطراحی محصولات در سیستم کاری فیلوود این دو بخش در ۲ قسمت متفاوت از وب سایت های فیلوود قرار دارند که به زودی به صورت یکپارچه و در یک پنل مشترک در دسترس طراحان عزیز خواهند بود.

به طور مختصر این دو زیر گروه اتاق طراحی به صورت زیر می باشند.

۱- بخش فروش محصولات طراحی :

در این بخش شما می توانید محصولات خود را که به صورت طرح و نقشه و رندگیری شده بر طبق استانداردها و دستورالعمل های فیلوود طراحی شده اند را قرار داده و با فروش آنها درآمد کسب نمایید.اطلاعات بیشتر به زودی در دسترس طراحان عزیز قرار خواهد گرفت.

۲- بخش طراحی و بازطراحی سفارشات روزانه:

در این بخش سفارشات روزانه ی مشتریان ما که نیاز به باز طراحی دارند قرار گرفته اند که می توانید با توجه به فاکتورهای مختلف مانند نوع کار، زمان کار، پیچیدگی،نرم افزار طراحی و رندرگیری و تجربه ی خودتان دستمزد مرود نظر خودتان را پیشنهاد دهید ، فیلوود با توجه به ارزیابی کلی هر پیشنهاد و در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف یک پیشنهاد را به عنوان پیشنهاد اصلی انتخاب می نماید و پیشنهاد دوم را به عنوان پشتیبان انتخاب می کند، فرد منتخب پس از اجرا و تحویل کار طبق پروسه فیلوود دستمزد خود را دریافت می کند.

اگر آماده ی شروع یک مسیر تازه ی شغلی هستید با ما همراه شوید….

نکته مهم :

با ثبت نام و انتخاب هر یک از پنل های طراحی در هر یک از دو قسمت زیر دسترسی شما بعد از چند ساعت در قسمت دیگر نیز فعال می شود و نیاز به ثبت نام در هر ۲ قسمت نمی باشد.